list

BLISKOŚĆ W EMOCJACH (BWE) – NOWE POMOCE DYDAKTYCZNE

Z przyjemnością kontynuujemy naszą pracę z dziećmi w ramach programu „Bliskość w emocjach” z nowymi, przepięknymi pomocami dydaktycznymi. Czujemy radość.

pomoce
mapa

Innowacja pedagogiczna o zasięgu ogólnopolskim, której założeniem jest wspieranie nauczycieli, dzieci i rodziców w lepszym rozumieniu emocji. W oparciu o najnowszą wiedzę neuropedagogiczną i bliskościowe techniki regulowania emocji – reagujemy w trudnych sytuacjach z dziećmi, odpowiadamy na potrzeby naszych przedszkolaków, ich rodziców i dorosłych pracujących w Tęczowej Krainie.

O innowacji

Ogromnie się cieszymy, że nasza placówka  dołączyła do Ogólnopolskiego programu rozwoju żłobków i przedszkoli BLISKOŚĆ W EMOCJACH!

dowiedz się więcej…

BLISKOŚĆ W EMOCJACH (BWE) – WSPARCIE RODZICÓW

Drodzy rodzice,

W ramach innowacji „Bliskość w Emocjach” realizowanej w Niepublicznym Przedszkolu Tęczowa Kraina” zapraszamy Państwa do konsultacji ze specjalistą /pedagogiem specjalnym Anną Dyjak. Temat konsultacji dotyczy potrzeb dziecka w okresie adaptacji.
Warto zwrócić się do specjalisty w trudnych, kryzysowych momentach, sytuacjach.

Harmonogram konsultacji przedstawia się następująco: 13/20/27.09.2023 godz. 11.30 -12.00

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Link do konsultacji dla rodziców – LINK

Nasze działania